Sait Emir Best Model’e Damgasını vurdu

Best Model of Türkiye yarışması görkemli bir final gecesiyle sona erdi. 25 erkek ve 25 kadın finalistin arasından Türkiye’nin en iyi modelleri seçildi. Birbirinden güzel kadınlar ve yakışıklı erkekler arasından seçim yapmakta oldukça zorlanan jüri, kadınlarda Melisa İmrak, erkeklerde ise Oğuzhan Polat’ı seçti.

-Jüride ünlü iş insani Sait Emir rüzgarı-
Fişekhane’de düzenlenen gece, covid-19 tedbirlerine En ustseviyede alındı yarışmacıların ve seyircilerin maskelerle katılımına sahne oldu. Türkiye’nin önde gelen model okullarından birinin sahibi başarılı iş insanı Sait Emir 33. Best Model Türkiye yarışmasına sponsor olurken, jüride de yer alarak adayları titizlikle inceledi. Jüride ayrıca Güngör Bayrak, Turgay Kıran, Hakan Eren, Umut Akyürek, Seyhan Soylu gibi çok kıymetli isimler yer aldı. Erkan Özarman’ın kurucusu olduğu Best Model Türkiye Yarışmasının koreografisi Asil Çağıl tarafından hazırlandı.

Görkemli gecenin sponsoru Sait Emir final gecesi ile ilgili olarak şu değerlendirmede bulundu; “Türkiye’nin en büyük model yarışmasının 33.’sünü gerçekleştirdik. Bu kadar güzel aday içinden seçim yapmak gerçekten zor oldu. Ama elimizden gelenin en iyisini yaparak çok doğru bir seçim yaptığımızı düşünüyorum. Bu yarışma, genç modellere yeni kapılar açacak önemli bir adım. Gösteri, moda ve sanat dünyasında çeşitli kademelere yeni yüzler kazandıracağımıza eminim. Dereceye girenleri, gelecek kariyerleri için şimdiden tebrik ederim. Böyle bir gecede bizi buluşturan Erkan Özerman’a da şükranlarımı sunuyorum”dedi.

 

Kaynak :

© {Y} Tüm Hakları Saklıdır  Sait Emir