Sait EMİR Kimdir

Sait EMİR

Hakkında

`` Yaptığın işi gönlünde hissedersen ırmaklar çağlar içinde ``

Profesyonel iş hayatına diş hekimi olarak başlayan Sait Emir, farklı iş kollarında da bir çok özgün projeyi üretmiş ve gerçekleştirmiştir.Alanında uzman ve başarılı bir diş hekimi olan Emir, özellikle “ünlü insanların diş hekimi” olarak tanınmaktadır.

Sait Emir dahil olduğu, tasarladığı tüm işlerini, Mimar Sinan’a ait olan “Yaptığın işi gönlünde hissedersen ırmaklar çağlar içinde” sözünü hatırlayarak organize etmektedir. Her zaman en iyisinin nasıl olması gerektiğini düşünerek ve hayal ederek projelerine hazırlanır. Türkiye’nin önde gelen, vizyon sahibi iş adamlarından Sait Emir, aynı zamanda da profesyonel dans eğitmenidir. İlk olarak 1995 yılında dansa başlayan Emir, salon danslarının ardından dans hayatına Arjantin Tango ile devam etmiş ve 1998 yılında da Salsa Club Dans Okulu'nu kurmuştur.

Düzenlediği birbirinden farklı dans aktiviteleri ile latin danslarını dans severlerle buluşturmuş ve bir çok insanın dans etmeye ilgi duymasına neden olmuştur. Dünyanın çeşitli ülkelerinde dans eğitimi alarak kendini geliştirmiş olan Sait Emir şu anda da Afro Cubanos Dans Club'da eğitmenliğe devam etmektedir.

Sait Emir bir başka başarı hikayesini de pilotluğu ile yazmıştır. Tamamen profesyonel pilot olan Emir, dünyanın bir çok ülkesine uçuşlar gerçekleştirmiştir.

Moda üzerine olan ilgisi ile bu alanda dikkat çeken defileleri, ödül ve yarışma törenlerini organize etmiştir. Günümüzde de Türkiye’deki özel moda gecelerinin aranan organizatörü konumundadır. Ayrıca müziğe olan ilgisini piyano çalarak geliştiren Sait Emir tüm projelerine hızla devam etmektedir.

© {Y} Tüm Hakları Saklıdır  Sait Emir